VYMÁHÁNÍ SMĚNKY

Zajišťujeme vymáhání směnek, které jsou po splatnosti a které vám vaši dlužníci nechtějí uhradit. Náš tým zkušených právníků posoudí jednotlivé případy a nabídne vám možnosti jejich řešení. Kromě směnek řešíme komplexní vymáhání pohledávek, mezi které patří nezaplacené faktury, neplacení alimentů, půjčky a úvěry nebo nájemné.

K ČEMU PŘESNĚ SLOUŽÍ SMĚNKA

Směnka může mít více funkci, ale často slouží jako jeden ze zajišťovacích institutů. Její existence je vždy svázána s právním důvodem jejího vzniku, tedy například se zajištěním půjčky či jiného závazku. Existuje mnoho druhů směnek (blanco směnky, na řad výstavce, splatné na viděnou, určitý čas po viděné apod.) a při jejich vyplnění je potřeba dbát předepsaných náležitostí. Řada směnek je shledána neplatnými jen pro chyby v datech nebo pro nesprávné označení měny, ve které má být placeno.

Naši bezplatnou kontrolu nároku, který máte směnkou zajištěn, vám můžeme jen doporučit. Předejdete tak situaci, že budete chtít směnku uhradit, i když nárok ze směnky nebude vymahatelný. Jakmile váš případ posoudíme, budete si moci sami zvolit, jak k vymáhání směnky přistoupíte.

POMŮŽEME VÁM S VYMÁHÁNÍM SMĚNKY

Služba vymáhání směnky slouží všem držitelům směnek proti dlužníkům. Nejste si jisti platností vaší směnky? Nevíte, jak máte při vymáhání směnky správně postupovat?

Při vkládání konkrétního případu prosím přiložte popis smluvního vztahu nebo důvodu, z jakého máte směnku v držení proti dlužníkovi. Rádi vám s vymáháním směnky bezplatně pomůžeme. Vaši situaci se pokusíme vyřešit v co nejkratším možném termínu.

Součástí vymáhání základní pohledávky jsou také automaticky nárokovány zákonné úroky z prodlení, smluvní úroky z prodlení, sjednané smluvní úroky a smluvní pokuty. Smluvně sjednané úroky a pokuty jsou vždy nárokovány až po přezkoumání advokátem a po následném odsouhlasení klientem, a to v takové výši,  aby nebyly v rozporu s dobrými mravy.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes