Výkup nemovitostí

Přicházíme s novou službou. Jedná se o profesionální přímý výkup nemovitostí Brno a okolí, který Vás zbaví starostí a vyřeší Vaši finanční situaci. Náš výkup nemovitostí je vždy s advokátní zárukou!

Vykupujeme byty, rodinné domy, pozemky, chaty a chalupy. Z dědictví, z privatizace, od bytových družstev i od jednotlivců.  Během několika dní zrealizujeme kompletní prodej s právní zárukou.

Jak výkup nemovitostí probíhá?

Je výkup nemovitosti výhodný?

Ano je. Vždy jde o lepší řešení než přijít o celou nemovitost, např. kvůli exekuci a následné dražbě, kde můžete dostat např. pouhou třetinu ceny nemovitosti.  Na takové konkrétní případy narazíte při různých dražbách opravdu často. Výkup nemovitostí je výhodný také pro ty, kteří potřebují hotovost na nákup jiné nemovitosti či při rozvodu partnerů. Naše společnost nejenom že uhradí dohodnutou částku rychle a operativně, ale také zařídí veškeré nutné formality spojené s prodejem nemovitosti a uhrazením případných dluhů.

Jak se určuje výkupní hodnota nemovitosti?

Vychází z tržní hodnoty nemovitosti, z které naše společnost vyplácí od 60% do 90% tržní ceny. Jedná-li se o vzdálenější lokalitu, horší stav nebo nemovitost v rekonstrukci, jsou procenta nižší. Přesná suma je určena až po fyzické prohlídce odhadcem a po zjištění právních závad. Specializujeme se na nemovitosti v oblastech: Brna, Brna- venkova a Moravské Třebové. Tedy na výkup nemovitostí Brno a výkup bytů, výkup RD, výkup pozemků.

 

Chcete výkup urychlit? Připravte si následující dokumenty:

 

Nabízíme: