NEVYPLACENÁ MZDA

Nevyplatil vám zaměstnavatel mzdu a vy jste zůstali zcela bez prostředků? Nevíte, jak se domáhat svého práva na peníze? Tvrdí vám šéf, že na mzdu nemáte nárok nebo že mu chybí peníze na výplatu, kterou jste si řádně odpracovali? Byli jste propuštění ve zkušební době bez nároku na mzdu? Všechny problémy, které se týkají nevyplacené mzdy nebo nevyplaceného platu, s námi můžete úspěšně vyřešit. Nevyplacení mzdy ve výplatním termínu je závažným přestupkem, kterého se zaměstnavatelé v dnešní době dopouštějí čím dál častěji. Nenechte si to od nich líbit a obraťte se na nás.

NEVYPLACENÍ MZDY VE VÝPLATNÍM TERMÍNU

Zde najdete nejen cenné rady, ale také pomoc při uplatňování svých práv. V klidu svého domova vyplníte formulář, který se nachází na našich webových stránkách, a my bezplatně provedeme revizi vašeho nároku.

Po kladném posouzení vám pomůžeme domoci se svého práva na nevyplacenou mzdu. Nedopusťte, aby se na vás konalo bezpráví, pokud máte oprávněný nárok na své peníze. Vše s námi vyřídíte velmi jednoduše, aniž byste museli sjednávat schůzku s drahými právníky, které vás stojí čas i peníze. Služby v oblasti vymáhání mezd poskytujeme zcela zdarma.

CO DĚLAT, KDYŽ ZAMĚSTNAVATEL NEZAPLATÍ MZDU

Zaměstnavatel má povinnost vyplatit vám mzdu ve sjednaném termínu. Je splatná po vykonání práce, nejpozději však do konce následující kalendářního měsíce. Zaměstnavatel musí stanovit pravidelný výplatní termín. Jakmile dojde k nevyplacení mzdy zaměstnavatelem, můžete jako zaměstnanec svůj nárok uplatnit žalobou u soudu.

Kromě samotné nevyplacené mzdy můžete požadovat také úroky z prodlení. Když dojde k prodlení v délce alespoň 15 dní, můžete okamžitě zrušit pracovní poměr. Nárok na mzdu se promlčí do 3 let ode dne jeho splatnosti. Pokud je však uznán písemně zaměstnavatelem, promlčecí lhůta činí 10 let.

POMŮŽEME VÁM VYŘEŠIT NEVYPLACENÍ MZDY ZAMĚSTNAVATELEM

Jestliže se potýkáte s nevyplacením mzdy zaměstnavatelem, kontaktujte nás. Zabýváme se vymáháním mezd, které jsou po splatnosti a specializujeme se i na další vymáhání dluhů. Nevyplacená mzda za minulé měsíce už nemusí být zásahem do vašeho rozpočtu. My váš případ bezplatně posoudíme a doporučíme vám vhodné kroky řešení. Podobně postupujeme i při vymáhání směnky nebo u nezaplacené faktury.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes